רכישות ומיזוגים

חיבורים עסקיים אחד : אחד
bullet
bullet

בעשרים השנים האחרונות התרחב תחום הרכישות והמיזוגים של חברות. בעלי חברות ועסקים המעוניינים להיכנס לתהליך צריכים לשאול את עצמם מתי כדאי לרכוש או למזג חברות? האם אפשר למזג בהצלחה בין כמה חברות? מדוע פעמים רבות קונים המעוניינים לרכוש חברה משלמים בעבורה הרבה יותר משוויה האמתי וכיצד מעריכים ומחשבים זאת?

חברת 1:1 פועלת בתחום זה שנים רבות. אנו מאמינים במתודולוגיה וצורכי הלקוח הם בראש מעיינינו, זה הערך העליון שמנחה אותנו. חשוב לנו להסביר לחברה המעוניינת לרכוש חברה או למזג לתוכה חברה אחרת או פעילות נוספת, שצריכות להיות סיבות ברורות ומוגדרות לכך שהיא מעונייינת להגדיל את ערך החברה ואת רווחיה, ואלו הן:

  • להפחית את התחרות בענף ולהגדיל את נתח השוק באמצעות רכישת מתחרה
  • להרחיב את קו המוצרים והשירותים באמצעות רכישת חברה שלה יש טכנולוגיות חדשות או מוצרים משלימים
  • לחדור למדינה חדשה או לשוק חדש באמצעות רכישת חברה מקומית בשוק היעד, שאליו מעוניינים לחדור
  • להגדיל את כוח השוק והשליטה על שרשרת הערך, כלומר לרכוש ספק, מפיץ או לקוח
  • להקטין את הסיכון העסקי בפיזור פעילות החברה בענפים, במוצרים או בשווקים נוספים, או באמצעות חברה אחרת שתרכוש את החברה

 

רכישות ומיזוגים
bullet
bullet

מרגישים שהחברה שלכם "תקועה במקום"?

אם אתם מעוניינים מהסיבות הנכונות למכור את חברתכם או שחברה או יזם ירכשו את החברה, אנו נהיה אלו שנחבר ביניכם.

א. זה יקרה כשיהיו ביצועים עסקיים ירודים (הפסדים מתמשכים) שלהערכת בעלי החברה אינם צפויים להשתנות בטווח הנראה לעין, אם החברה תמשיך לפעול באופן עצמאי.

ב. כשהחברה הנרכשת מרגישה "תקועה במקום" בשל מחסור במשאבים או ביכולות הנדרשות להתפתחות ולצמיחת החברה, או כשהיא מרגישה שהגיעה ל"תקרת הזכוכית" ואינה יכולה להמשיך ולצמוח.

ג. כשהבעלים של חברות פרטיות הגיעו לגיל מבוגר, ואין במשפחה דור המשך המעוניין או היכול להמשיך לנהל את העסק. במקרה זה בעלי החברה יהיו מעוניינים לממש את הנכס שבידיהם ולמכור את החברה לכל המרבה במחיר

ד. כשמונחת על השולחן הצעת רכישה "שאי אפשר סרב לה", שמפתה את בעלי החברה הנרכשת למכור את חברתם במחיר אטרקטיבי, גם אם הם לא היו מעוניינים בכך.

מעוניינים לעשות מהלך ולפרוץ קדימה?
bullet
bullet

מכירת עסקים

היתרונות של עסק פעיל הרוצה למכור הם ברורים וגלויים – יש לו מחזור המכירות, אפשר לבדוק את עלויות כוח האדם וההוצאות הקבועות שקופות, כך שאפשר לדעת מראש האם הרכישה רווחית, להבין כיצד פועל העסק ומיהם לקוחותיו .

יתרון זה אינו קיים כשמעוניינים להקים עסק או לרכוש זכיינות חדשה, חוסר הוודאות הזו מכבידה מאוד על העתיד הכלכלי.

חברת 1:1 מתמחה בתחום מכירת עסקים פעילים שלהם מוניטין של למעלה מ-20 שנה, כביזנס ברוקרים המתמחה באיתור עסקים רווחיים ויציבים שיש להם פוטנציאל לגדול. יתרה מזו, אנו מתמחים בחיבור נכון בין המוכר לקונה, זה שם המשחק!

חברתנו עורכת בדיקות מקיפות בעזרת רו"ח ומגישה דווח ומצגת עסקית שבה יש את כל הנתונים הרלוונטיים כדי שתוכלו לקבל החלטה מקצועית ועניינית .

בשוק כיום קיימים עשרות אלפי עסקים למכירה. כיצד תוכלו למצוא את העסקים הטובים ביותר לעתידכם הכלכלי? כאן אנו נכנסים לתמונה. אנו נפגשים איתכם כדי להכירכם ויחד מאפיינים את העסק המתאים לכם ויוצאים לחפשו.

מכירת עסקים

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן