נדל"ן מסחרי, שיווק מתחמים ובניית תמהיל

מיקומים אחד : אחד
bullet
bullet

ליווי ופיתוח מתחמים וקניונים

במרוצות השנים חברת 1:1 ביצעה עסקאות עם למעלה מ- 70 מותגים מובילים מתחומים שונים, הידע שניצבר וההכירות האישית רבת השנים עם בעלי המותגים, פתחה עבורנו בשנים האחרונות את תחום ליווי המתחמים. בעלי מתחמים נתקלים בשנים האחרונות בלא מעט מקרים שהסכמים רבים מול מותגים גדולים "נופלים" להם ממש בסמוך לפתיחת המתחם וזאת משום שהרשתות והמותגים המובילים מכניסים סעיף לחוזה "תלוי זכיין", סעיף זה מאפשר לרשת לצאת מהחוזה במידה ולא מצאה זכיין. מצב זה פוגע באופן ישיר בתמהיל המתחם, יוצר לחץ על בעל הנכס להכניס שוכר חלופי במיידי בשביל להגיע לאחוזי איכלוס גבוהים, מצב אשר גורם לרבים להתפשר על דמות השכור או המותג.

חברת 1:1 מספקת שירות מלא לבעלי המתחמים והרשתות אנו בונים את תמהיל המתחם ומאתרים עבורכם את הרשתות והסוחרים הנכונים ומנגד מחברים לרשתות את הזכיין המתאים , שירות זה נועל את העסקה מכל הכיוונים. חשוב להדגיש שחברתינו מתמחה בגיוס זכיינים לרשותות, כיום הזכיין הוא דמות המפתח לסגירת עסקה טובה, הרי נכס מצויין ורשת מצליחה, אך ללא זכיין לנכס הספציפי, משמעותה שאין עסקה!

ליווי ופיתוח מתחמים וקניונים
תל אביב
bullet
bullet

איתור מיקומים לרשתות מובילות

חברת 1:1 מלווה רשתות רבות באופן צמוד ואחראית על תחום הפיתוח העסקי של רשת, מעבר לאיתור הזכיינים וכחלק מהשירות שאנו מעניקים, אנו מאתרים לרשת מיקומים בפריים לוקיישן תוך ניהול משא ומתן עם בעלי הנכסים והמתחמים, שימוש בקשרים אישיים והכירות רבת שנים עם בעלי מתחמים, חברות נדל"ן ומנהלי מתחמים.כיום עלנו לדעת לאתר מקום  וליבנות לרשת ולזכיין את העסקה מול בעל הנכס, כלומר עלנו לדאוג לדמי שכירות אטרקטיבים, לדאוג להשקעות / מענקים והלוואות מהמתחם במידת הצורך בכדי לייצר עסקה מצויינת לכל הצדדים.

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן