זכיינות ופיתוח רשתות

חיבורים עסקיים אחד : אחד
bullet
bullet

קבוצת 1:1 חלוצה בתחום הזכיינות בארץ ופועלת בו למעלה מעשרים שנה. הקבוצה עוסקת בכל האספקטים שבתחום, והיא אף עוסקת בייעוץ אסטרטגי ומלווה בשלבי ההקמה, בפיתוח העסקי וההפרטה. חשוב לציין שתחום הזכיינות בישראל פרוץ וקיימים בו לא מעט זכיינים שמטרתם לתווך ולהביא לרשת זכיין שאינו מבין בתחום, שמטרתו לעשות עסקה ולקבל עמלת תיווך שמנה, גם אם ברור שהזכיין ייפול בדרך. ברוב המקרים המהלך הזה נכשל, הוא גורם לעוגמת נפש לרשת ולזכיין שסגר את העסק ונקלע לקשיים ואף פוגע במוניטין ומבזבז את הזמן והאנרגיה של הרשת.

קבוצת 1:1 מלווה את מיטב הרשתות בארץ מיומם הראשון. דוגמה לכך היא רשת בתי הקפה המובילה, קפה לנדוור, המפעילה למעלה מ-70 סניפי זכיינות. אנו מלווים את הרשת מהקמת הסניף השני, נוכחים מדי שבוע בישיבות הנהלה, מסיירים מדי חודש בלוקיישנים חדשים, נוכחים בפגישות עם זכיינים קיימים המעוניינים לפתוח סניף נוסף ובפגישות עם עו״ד הרשת כשמטרה לגייס זכיינים חדשים. אנו חיים את הרשת וה- DNA שלה זורם בעורקינו, רק כך אנו יכולים לעשות את העבודה בצורה הטובה והמקצועית כשאנו מעניקים לחברה יחס אישי.

ייעוץ ופיתוח עסקי

בנוסף, קב' 1:1 עוסקת בייעוץ וליווי עסקים ומעניקה מעטפת מלאה לעסקים החל משלב הרעיון. חברתנו מתמחה בבניית פלטפורמות לעסקים אשר מעוניינים לגדול ולצמוח בשיטת הזכיינות . כחלק מהפעילות אנו עורכים סקרים ומחקרי שוק, מנתחים ובונים את המודל הכלכלי לרשת (מטה) והמודל הכלכלי לזכיין, בוחנים את אסטרטגיית ההתרחבות הנכונה לרשת, מייצרים חומרים תפעוליים ושיווקים כגון: חוברת נהלים והדרכה, חוברת קליטת זכיין, תכנית עסקית, סרטוני תדמית, חוברת מותג למכירת זיכיונות ועוד….

לאחר בניית החומרים והכנת הפלטפורמה הרשתית, אנו מתחילים בתהליך גיוס הזכיינים ע"פ שיטתנו הכוללת, עליית קמפיין ייעודי לרשת, שימוש במאגרי החברה, סינון הלידים ויצירת פגישות בשטח עם זכיינים פוטנציאלים, הצגת נתונים וליווי הזכיין והרשת עד שלב החתימה על חוזה הזיכיון.

מכירת עסקים

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן