שיטת הליווי שלנו

שיטת אחד : אחד

חברת 1:1 עובדת בשיטת הבלעדיות, לשיטה זו התרונות רבים ולאורך שנות פעילותינו הניבה תוצאות רבות ואיכותיות ללקוחותינו.

יתרונות השיטה:

שיתוף פעולה ומאגר לקוחות איכותי

אחת משיטות השיווק של עסקה בבלעדיות היא שיתוף פעולה עם משרדים איכותיים שלהם יש מוניטין רב, כך נוצר מצב שהנכס נחשף לקהל לקוחות גדול לעומת שיווק שאין לו בלעדיות, שהחשיפה שלו לקונים מוגבלת, ומאחר שמתווכים רגילים חוששים לאבד את העסקה והעמלה שלהם, הם נמנעים מלשתף פעולה.

יעילות ושירות אישי עבור הלקוח

את תהליך המכירה מבצע גורם אחד שמסנן את כל הפעולות על פי קרטריונים שנקבעו עם הלקוח. הוא מתרכז רק בלקוחות רציניים שיכולים לבצע עסקה ומרכז את כל ההצעות אצלו, וכך משיג את המחיר הטוב ביותר. אנו שומרים על קשר אישי עם בעל העסק ומעדכנים אותו ברציפות בכל התהליך ואיננו מבזבזים את זמנו. במכירה ללא בלעדיות בעל העסק עובד מול כמה מתווכים שאין ביניהם תיאום, מצב זה מייצר זילות, אי-דיוק בנתונים, פגישות סרק וחוסר דיסקרטיות.

חשיפה נכונה ומבוקרת

בבלעדיות העסקה מקבלת חשיפה מקסימלית. אנו מפרסמים אותה באפיקים דיגיטליים שונים ומבוקרים. כלומר, העסקה מתפרסמת במאגר הלקוחות הממוקד של חברתנו.

הצפת ערך העסק

במודל הבלעדיות יש לבעל העסק שליטה מלאה במחיר מאחר שהוא עובד עם גורם מקצועי אחד. כל ההצעות מגיעות לאותו גורם, והן אלו שיוצרות באמצעות הביקוש את המחיר הטוב ביותר, לעומת מכירה שבה אין לעסק בלעדיות ומתווכים רגילים מציעים את העסק במחירים שונים, הגורמים להיצע מדומה וכך מוזילים את המחיר.

אקטיביות

בשיטת הבלעדיות השיווק הוא אקטיבי. משרדנו משקיע זמן רב ומשאבים רבים בעסקה, אנו מקצים לה מנהל פרויקט מוביל שינהל אותה. במכירה ללא בלעדיות, לעומת זאת, השיווק יותר פסיבי ונעשה ״על הדרך״.

תחסכו מעצמכם תסכול מיותר

בעל עסק שמחליט לנסות למכור בעצמו יבין במהרה ועל בשרו שהתהליך מעייף ומייגע מאחר שהוא יוצף בטלפונים ובמתעניינים שאינם רציניים. אנשים לא יגיעו לפגישות שנקבעו או יבטלו אותן ברגע האחרון, ואלו יצרו תסכול רב ובזבוז זמן יקר. בליווי עסקאות חשוב שיהיה גורם שלישי שיגשר בין הצדדים, הוא גם יכין את המוכר וגם יקדם את העסקה מול הקונה .

תהליך המכירה הוא כמו ריצה ארוכה שיש לה התחלה, אמצע וסוף, לשם אנו נכנסים ומלווים אתכם. חשוב לתכנן את הריצה מראש ולהיות מוכנים מנטלית, אחרת יש סיכוי רב שמשהו ישתבש בדרך, ואז התוצאה יכולה להיות גורלית ואכזרית.

דברו איתנו

דילוג לתוכן