פתיחת עסק במודל זכיינות - עושים זאת עם ליווי

הליך פתיחת עסק זכיינות יכול להיות פשוט מאוד וזאת אם יודעים לגשת אל ליווי עסקי אשר יוצע לכם על ידי מקצוענים שמבינים לפרטי פרטים את עולם הזכיינות. בין אם מדובר על הדרך לבחור בעסק זכיינות מוצלח ובין אם בכך שתוכלו להתמודד עם היבטים בירוקרטיים בצורה קלה יותר בעזרת הידע שתקבלו. יהיה מדובר בשירות שלא תרצו לפספס. היום ישנו היצע רב של רשתות מזכות וחשוב לבחור את המותג הנכון שיש לו את מודל הזכיינות והמודל העסקי הנכון.

יתרה מכך, קיימות רשתות מצוינות וקיימות רשתות שרלטניות ללא בסיס וניסיון או מודל רווחי שאינו מייצר תוצאות, כאלה שלא מספקות את המעטפת הנכונה.

פתיחת עסק זכיינות עם ליווי וייעוץ

כפי שניתן להבין, אלו מכם שיהיו רציניים בכל הנוגע אל פתיחת עסק זכיינות יכולים להיות בטוחים כי פנייה אל חברת ייעוץ וליווי עסקי מנוסה תהיה קריטית עבורם. בעזרת המהלך הזה תוכלו להגיע להצלחה מיטבית ולראות את העסק שלכם משיג את היעדים שלו ובגדול. בסך הכול מדובר על החלטה מושכלת שתצטרכו לקחת בחשבון.

צריך מקצוענות רבה לדעת לחבר בין היזם שרוצה לפתוח זכיינות לבין המודל הנכון לו מבחינה תקציבית, תפעולית, אנרגטית ורווחית . חברת אחד על אחד (1all) בעלת ניסיון של למעלה מ20 שנה בתחום יודעת לייעץ ולהוביל את היזם לקונספט, למודל ולרשת המזכה הנכונה.

בחנו את פוטנציאל עסק הזכיינות

סוגיה נוספת שתרצו להתייחס אליה יהיה לוודא כי אתם מבינים כיצד לבחון את פוטנציאל ההצלחה של עסק היזמות שאתם חושבים להקים. אם תדעו לעשות זאת בצורה נכונה ומקצועית תוכלו לראות כי יהיה מדובר בצעד מאוד חכם מבחינתכם אשר יאפשר לכם לצמצם במידה ניכרת את הסיכויים למצב בעייתי בו תפסידו את הכסף שלכם וההשקעה בכללותה.

בעזרת ייעוץ לעסקי יזמות תוכלו לדעת להיכן אתם הולכים ומהם הצעדים החשובים ביותר שיהיה נחוץ לקחת בחשבון וזאת על מנת להפחית את הסיכונים שעלולים לבוא לידי ביטוי במהלך הדרך. אז אל תוותרו על ההזדמנות הזו.

פתיחת עסק זכיינות - עושים זאת עם ליווי

פנו אל 1all עוד היום! למה אתם מחכים?

רוצים לדעת שהכיוון שלכם מבחינה עסקית יהיה נכון ותוכלו להתמודד עם פתיחת עסק זכיינות בצורה מוצלחת וללא בעיות וקשיים בירוקרטיים? מומלץ לכם לפנות אל 1all וזאת כדי לקבל ליווי עסקי וייעוץ אשר יאפשרו לכם לדעת כי אתם מתנהלים נכון ויודעים מה אתם עושים כל עוד מדובר על עסק הזכיינות שאתם מתכוונים להקים. ללא ספק מדובר בהזדמנות עבור כל אחד מכם שירצה להיות במצב מיטבי מבחינת ההתנהלות העסקית שלו. אז אל תוותרו על כך ואף לא לרגע וזאת אם תרצו להיות במצב מיטבי.

השקעה בתחום הזכיינות היא השקעה עצומה אשר מתחילה בכמה מאות אלפי שקלים ויכולה להגיע לכמה מיליונים. לכן, לא יהיה זה נבון שיזם ייקח סיכון ללא ייעוץ וליווי 

חברת אחד על אחד יודעת לזהות את מגמות השוק ולחבר את היזמים עם המותגים המובלים בכל קטגוריה הן מבחינת ליווי מקצועי, מודל רווחי מוכח, תפעול פשוט ומסודר, חדשנות והכי חשוב לדעת לחבר בין אנשים בסופו של דבר מדובר בסוג של שידוך המייצר אינטראקציה בפרופיל גבוה ברמה יומית בין הזכיין לרשת. לכן חשוב שלזכיין יהיה את ה-DNA שמתאים לרשת, אחרת זה לא יחזיק מעמד ואחרי תקופה יגיע מפח הנפש ומכאן הכל ילך וידרדר עד לאובדן העסק.

חשוב לציין שחברת אחד על אחד מחוברת לכל המותגים המובלים ישירות לבעלי הרשתות וחוסכת זמן רב בהתנהלות מול הרשת, אנחנו מלווים את כל התהליך עד לחתימת חוזה הזיכיון תוך הוזלת עליות והשגת תנאים משופרים ביחס לאדם שניגש באופן עצמאי לכל רשת שיבחר.