עסקים לקניהרכישה של עסקים קיימים יכולה להיות אפשרות השקעה אטרקטיבית במיוחד. יזמים רבים מנצלים את ההזדמנות ורוכשים עסקים בעלי וותק ומוניטין המוצעים למכירה. מתוך ההבנה כי מה שלא נכון עבור אדם מסויים יכול להיות נכון עבור היכולות של אדם אחר. כך, שבאמצעות השקעה כספית נמוכה החוסכת עלויות משמעותיות של הקמת עסק אפשר לקבל עסק קיים עם ערך רב .

ההזדמנות של עסקים לקניה.

כאשר רוכשים עסק קיים יש לכך יתרונות רבים. הקונה נהנה מעסק פעיל עם עובדים, ספקים ולקוחות קבועים. לכל אלו יש ערך עצום כיוון שלוקח זמן רב להגיע למערך קבוע של שלושת הפרמטרים החשובים האלו. בנוסף, לעסק יש חשיפה, כלומר מכירים אותו ויש לו מוניטין והוא לא עסק אנונימי שצריך להשקיע בפרסום שיווק וקידום מאסיביים. כל אלו מתרכזים לערך רב שניתן להשיג באמצעות השקעה כספית נמוכה. מחיר העסק בעת רכישתו נגזר בין השאר מהמאזן שלו והפוטנציאל העסקי של הרווחים העתידיים.

מה חשוב לבדוק לפני קניית עסק

עסקים לקניה מפורסמים כל הזמן כך שלרשות הקונה ישנם הזדמנויות רבות. אך, לפני שרוכשים עסק חשוב שלקונה תהיה זיקה כלשהי לתחום העיסוק. זה הכרחי לניהול העסק בצורה תקינה. חשוב לעבור על כל הדוחות והחשבונות באמצעות איש מקצוע שמבין את המשמעות של כל שורה. בנוסף, יש להבין אילו חובות קיימים עבור הספקים והגופים השונים. הצורך לקבל תמונה חשבונאית נובע מהעובדה כי העסק נמכר בשל סיבה כלשהיא. ויש צורך לוודא כי רוכשים עסק עם פוטנציאל רווחים ולא בגלל שהוא כושל.

ליווי ברכישת עסקים.

כדי לבצע את הצעד הכל כך משמעותי הזה בצורה נכונה ולנצל את מלא הפוטנציאל של ההשקעה, חשוב לקבל ליווי מקצועי. חברת 1:1 היא חברה המתמחה בקניית עסקים. ברשות החברה  אנשי מקצוע, המאתרים עסקים לקניה פעילים בעלי הפוטנציאל העסקי הגבוה ביותר. לאחר מכן, הם מבצעים בדיקות מקיפות בעזרת רואה חשבון ומקדמים את החיבור הנכון עם המשקיע.

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן