יש לכם עסק פעיל ותהיו מעוניינים למכור אותו בביטחון מלא ומתוך ידיעה כי העסקה תתקדם ללא שום בעיות בלתי צפויות? כדי להתקדם עם ההליכים הללו עליכם לפנות אל חברת ייעוץ וליווי עסקי אשר תוכל לסייע לכם לאורך כל הדרך ולאפשר לכם להשיג בדיוק את המענה לו אתם ראויים. אל תוותרו על הנושא והבינו את חשיבותו כל עוד מדובר על מכירת עסקים פעילים.

ליווי עסקי – מכירת עסקים פעילים בקלות

בעזרת ליווי עסקי מקצועי תהיה לכל אחד מכם האפשרות למכור את העסק שלו ולעשות זאת בצורה קלה וזמינה למדי. כך לא תצטרכו לבזבז זמן יקר ותוכלו להפוך את החיים שלכם לנוחים יותר בכל הנוגע לפרוצדורה שכרוכה במכירת העסק, בין אם מדובר על מציאת קונה רציני שיציע הצעה משתלמת ובין אם על כל היבט אחר שיהיה קיים במהלך הדרך.

למצוא רוכש אמין לעסק שלכם

יתרון נוסף של ליווי בהליך מכירת העסק יהיה עצם זה שתוכלו לראות כי מכירת עסקים פעילים יבוצע בצורה כזו שתבטיח לכם שקט נפשי רב ותאפשר לכם להיות במקום הרבה יותר טוב.שימו לב כי אתם מודעים לכל הדברים החשובים ביותר שנוגעים להליך המכירה, כמו רמת האמינות של הקונה. כך תוכלו ללכת על בטוח ולהשיג בדיוק את מה שאתם מצפים לו.

אחד על אחד – ליווי וייעוץ עסקי

אצל אחד על אחד אתם יוכלים להיות בטוחים ורגועים. החברה דואגת לכם לפגישה ראשונית ללא עלות. באותה פגישה ולאורך כל התהליך נכיר את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן החברה מבצעת בדיקה מעמיקה לשווי העסק ובוחרת ביחד אתכם מבחינה אסטרטגית מכירה נכונה ומתאימה, לאחר שלב זה מתבצעת פניה למאגר קונים פוטנציאלי אותו החברה קיבלה לאחר מוניטין של למעלה מ20 שנה.
אחד על אחד תדאג לכם על שמירת דיסקרטיות מלאה והצגת נתונים אמיתיים תוך יצירת עסקה אמיתית שבה שני הצדדים מרוצים.

תנו למומחים של אחד על אחד ללוות אתכם, עם עסקה שתחזיק לאורך שנים.