ייעוץ ופיתוח עסקי

אף אחד לא נולד יזם, אבל יש אנשים שבוערת בהם התשוקה להיות עצמאים. תשוקה פנימית להקים עסק או חברה, לא להיות תלויים כל הזמן בבוס שמנחית את ההוראות מלמעלה. לפני שפותחים עסק כדאי לפעול בצורה שקולה ומחושבת, אך מבלי לוותר על החלום, על החזון, על המטרה. צעדים נמהרים מדי או בלתי שקולים עלולים להביא לסגירת העסק בגלל חוסר ידע, אף אם יש בו פוטנציאל טוב. נציג כמה סיבות לקחת ייעוץ ופיתוח עסקי לפני פתיחת עסק חדש.

ייעוץ ופיתוח עסקי – ללמוד מטעויות של אחרים

כולנו מכירים שמות כמו גוגל, קוקה קולה, מקדונלדס, קופיקס. אבל כמה אנחנו באמת יודעים על הגורמים שסייעו להביא להצלחה של מותג, בעוד חברות אחרות בתחום דווקא לא הצליחו? ישנים אנשים שלמדו בדיוק את הדברים הללו – מהם הגורמים הנסתרים שהופכים עסקים להצלחה. במהלך ייעוץ ופיתוח עסקי מקבלים לא רק את הכלים להוביל את העסק קדימה אלא גם כיצד לא לבצע טעויות. טעויות של מתחילים הם הגורם המכריע ביותר שיכול להפיל עסק חדש.

להכיר את הפוטנציאל

על ידי יעוץ בתחום הפיתוח העסקי ניתן להכיר לעומק את הפוטנציאל ביזמות שלכם. גם אם התחושה שלכם היא שמצאתם נישה טובה מאוד, יועץ יוכל לסייע לכם בכלים מחקריים ובסקרים, להבין מהו הפוטנציאל האמיתי ומיהם הלקוחות שאליהם כדאי לפנות. כחלק מהתהליך ניתן להכין תוכנית עסקית עם יעדים ומטרות. ניתן לתכנן מעבר נכון ממודל כלכלי תיאורטי אל המציאות העסקית. לומדים להבין מהו תפעול בסביבה עסקית שכוללת חקיקה, נהלים, מתחרים, רשויות ואחרים.

איך להוביל את העסק קדימה

עסק שנשאר תקוע במקום זה עסק שלא יוזם אלא מגיב. תהליך מקצועי של ייעוץ ופיתוח עסקי יכול לסייע ליזמים צעירים או לא צעירים, להבין איך להוביל את העסק קדימה. הדבר נעשה באמצעים שיווקיים אך גם על ידי חשיבה מחוץ לקופסא. רוצים לעשות את המעבר מחשיבה למעשה? להקים עסק שלא יהיה אחד מאלף אלא שיבלוט מעל כולם? יעוץ ופתרונות עסקיים בחברת אחד על אחד – גם אתם יכולים.

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, משרד עורכי דין לזכיינות קולן-נבון הינו אחד ממשרדי הבוטיק המובילים בישראל המתמחה בדיני זכיינות. למשרד מומחיות בעסקאות זכיינות מקומיות ובינלאומיות כאחד, ומספק שירותים משפטיים מקיפים המכסים את כל ההיבטים של תהליך הזכיינות. החל בעריכת הסכמי זיכיון ועד לניהול משא ומתן על עסקאות, משרד עורכי דין קולן-נבון מציע ללקוחות מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכיהם האישיים. עם צוות עורכי הדין המנוסה, המשרד מסייע ללקוחות לנווט בעולם המורכב של דיני זכיינות בביטחון ובקלות.

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן