הסיפור שלנו

חיבורים עסקיים אחד : אחד
bullet
bullet

חיבורים עסקיים

רכישות ומיזוגים | ייעוץ ופיתוח עסקי| זכיינות | נדלן מסחרי ופיתוח מתחמים

אנחנו, שלושה שותפים ביחד עם צוות מוכשר ומקצועי – עם הרבה ניסיון ואהבה לחיבורים בין אנשים ובין עסקים. חברנו יחד לפני כעשור כדי לשלב את המומחיות שלנו ואת התשוקה שלנו ולהציע מגוון של שירותי בוטיק, אחד על אחד, בתחומים השונים.

אז, מה אנחנו עושים?

רכישות ומיזוגים של חברות ועסקים בכל התחומים
פיתוח של עסקים להצלחה
זכיינות חיבורים ופיתוח של רשתות מצד הזכיין ומצד הרשת המזכה
חיבורי נדל״ן מסחרי וייצוג מתחמים

כל זאת מבלי לשכוח את המחוייבות והקשר האישי, שלנו – אחד על אחד עם כל לקוחותינו, מהעסק הכי קטן (שבשבילנו הוא תמיד הכי גדול והכי חשוב) דרך בעלי הרשתות ועד לחברות הגדולות ביותר.

מוטי יברבאום | חיים חלפון | אביב ציונית

חיבורים עסקיים

השותפים

אנשים אחד : אחד
זיכיונות לעסקים

מוטי יברבאום איש עסקים, חלוץ ומוביל את תחום החיבורים העסקיים בישראל ב-  20 השנים האחרונות. מייסד ומנכ"ל לשעבר בחברות המובילות בתחום החיבורים העסקיים בישראל.

מוטי מתמחה בחיבורים עסקיים בין חברות, עסקים משפחתיים, הכנסת שותפים אסטרטגים, מיזוגים וליווי עסקים ללא דור המשך. מוטי ליווה מאות עסקאות בהצלחה רבה במגוון רחב מאוד של תחומי פעילות שונים, תוך מעורבות אישית, מקצועית ורגישות בתהליך.

מוטי פיתח וליווה מספר רב של רשתות בתחום הזכיינות, וכן מהמותגים המוכרים במדינה מתחילת דרכן עד עשרות סניפים ברחבי הארץ, הפריט רשתות מבעלות לזכיינות והיה שותף למכירה של רשתות במלואן, מוטי שותף לקבלת החלטות מהותיות הקשורות לפיתוח העסקי של המותגים וכן משתתף בישיבות בורד, נחשב למוביל דעה ובר סמכא בתחום הזכיינות בישראל.

מוטי בעל הבנה וידע עשיר בתחום הנדל"ן המסחרי, משמש כיועץ במספר חברות נדל"ן מובילות בארץ.

התמחות נוספת של מוטי הינה בתחום הגישור ופתרון לסכסוכים עסקים, דוגמאות לגישורים שמוטי ליווה הן בין רשתות ובעלי מתחמי נדל"ן, בין זכיינים לבעלי רשתות , בין שותפים בחברות קטנות בינוניות ובעולם הפוליטי והספורט.

bullet
חיים חלפון

חיים חלפון יזם, בעברו היה בעלים ושותף ברשתות שנמכרו ופועלות עד היום, כיהן בתפקידים מנהל תפעול, מנהל פיתוח עסקי ומנכ"ל, הקים ופיתח רשתות חדשות משלב הרעיון ועסק במשך למעלה מעשור בתחום גיוס זכיינים בארץ ובחו"ל, תוך הבנה עמוקה של זיהוי טרנדים ומגמות השוק .

במהלך השנים בשטח רכש חיים ניסיון רב בתחום הזכיינות, תוך שהוא מלווה רשתות מובילות ומייעץ להן בכל השלבים. חיים פיתח כלים חדשניים המתאימים לעולם הזכיינות והרשתות החל בתפעול הרשת וכלה בשיווק מתקדם לגיוס זכיינים איכותיים. 

בעל רקע עשיר בפיתוח ובניית תמהיל למתחמי נדל"ן מובילים.

bullet
אביב ציונית

אביב ציונית יזם  ואיש עסקים ומייסד של מספר רשתות קמעונאיות בישראל.

שותף ובעלים לשעבר בקבוצה המתמחה בחיבורים עסקיים ותיווך עסקים .
אביב ליווה ופיתח עשרות רשתות קמעונאיות בהצלחה רבה.

ליווה רשתות שלמות באפיון הלקוח הפוטנציאלי ועד מכירה מלאה של הרשת .

בעל ידע עשיר בתחום הרכישות והמיזוגים, ליווה מאות קונים לצד מוכרים  בתהליך המכירה והקנייה     

מתמחה בבניית תמהיל ואכלוס מלא של מרכזים מסחריים גדולים וקניונים.

bullet

דברו איתנו

אנו זמינים לכל שאלה, במידה ואתם רוצים שנחזור אליכם בקשר להזמנות עסקית יש למלא את מספר המודעה בטופס.

דילוג לתוכן