מכירת עסקאורך החיים של כמעט כל עסק הוא מוגבל. יש אומנם עסקים שמחזיקים מעמד עשרות שנים ולא פעם עוברים מאב לבן למשך כמה דורות, אבל מרבית העסקים מחליפים ידיים. יכולות להיות לזה סיבות שונות כמו רצון של בעל העסק לפנות לכיוון עסקי אחר או לפרוש מהתחום, מעבר לאזור פעילות גיאוגרפי אחר, קשיים תזרימיים, שוק תחרותי וסיבות אחרות.
כל אלו מתנקזים למקום אחד, הרגע בו מחליטים למכור את העסק, למצוא את הקונה האידיאלי ולהעביר לידיו את ניהול העסק. מכירת עסק מסתבר היא פרויקט מורכב לא פעם ויש כמה דברים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני שמתחילים לחפש קונה.

מכירת עסק – מה היעד שלכם?

מכירת עסק בעיקר אם הוא כזה שקיים כבר שנים ארוכות היא לא פשוטה. אבל בבואכם למכור את העסק אתם צריכים להיות עם אסטרטגיה ברורה. זה אומר מהי התוצאה הרצויה מבחינתכם? אילו הייתם בלחץ של זמן למכור ותסכימו כמעט בכל מחיר לבצע את העסקה? האם אתם רגועים ומבחנתכם עד שלא תצליחו למכור בסכום שקבעתם לא תמכרו?
אילו תעשו את זה בחוכמה ואם תגדירו יעדים ולוחות זמנים, תרוויחו מזה עוד יותר. תוכלו להשביח את העסק בשביל למכור אותו במחיר גבוה יותר ותוכלו להגיע ליעד שלכם ועוד יותר מזה. חשוב שתחליטו גם מי הוא הלקוח הפוטנציאלי שלכם? למי אתם רוצים למכור את העסק?

אתם חייבים מתווך עם ניסיון

לגבי מכירת עסק, הדרך הנכונה ביותר בשבילכם היא למצוא את מי שימכור עבורכם את העסק בצורה הטובה ביותר. אתם צריכים את מי שיודע לנהל משא ומתן בצורה נכונה. מי שיידע אל מי לפנות ואיך לפנות. חברה עם ניסיון שתסייע לכם למכור. אתם צריכים את "אחד על אחד" למטרה הזו.
אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כשזה נוגע לעסק שלכם. אל תתפשרו על תיווך איכותי בכדי שתוכלו למכור את העסק שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים.

אתם מוזמנים לפנות עוד היום ל"אחד על אחד" ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!